• e-dziennik
  • moodle
  • quizlet
  • Transedu
Szlachetna Paczka 2016
    Akcja „Szlachetna Paczka” przeprowadzona kolejny raz w naszej szkole przed Świętami Bożego Narodzenia cieszyła się dużym zainteresowaniem.  Do akcji włączyli się nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie.  Z zebranych artykułów spożywczych zrobiliśmy 20 paczek, które trafiły do naszych uczniów, znajdujących się obecnie w trudniejszej sytuacji finansowej. W imieniu obdarowanych uczniów dziękuję wszystkim indywidualnym darczyńcom oraz klasom wraz z wychowawcami   za zaangażowanie w pomoc potrzebującym. Cieszymy się, że w trudnych sytuacjach życiowych możemy wspierać  się duchowo i materialnie. Wszystkim darczyńcom i obdarowanym życzę zdrowia, spokoju i dużo miłości oraz  szczęśliwego Nowego 2017 Roku. Janusz Górka – pedagog szkolny