• e-dziennik
  • moodle
  • quizlet
  • Transedu
Zajecia integracyjne 2018
       Od 18-tego września klasy pierwsze uczestniczyły wraz z wychowawcami w zajęciach integracyjnych zorganizowanych przez p. pedagog – Grażynę Prokopczyk.
Uczniowie techników wybrali się szynobusem do malowniczej części Wzgórz Trzebnickich – na teren Karczmy Miłocin w Pierwoszowie, gdzie mogli skorzystać z różnorodnych form zagospodarowania czasu. Dostępność wiat – altan, w których odbyły się warsztaty prowadzone przez pedagoga, boiska sportowego do gier zespołowych, siłowni na wolnym powietrzu, ścieżek spacerowych oraz możliwość rozpalenia ogniska i upieczenia kiełbasek, czy zwykłego posiedzenia sobie wśród zieleni i pogadania ze sobą, stworzyły duży wachlarz wyboru sposobu spędzenia tam czasu i poznawania się. Uczniowie branżowej szkoły natomiast, gościli w „art Kawiarni” Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy, gdzie w przytulnym zakątku tego ośrodka, uczestniczyli w zabawach i ćwiczeniach psychologicznych, dających możliwość poznania się i ustalenia zasad wzajemnych relacji. Młodzież obejrzała również dwie wystawy, aktualnie dostępne w GCKiS, po których oprowadziła, omawiając tematykę i przedstawiając autorów, Pani Łucja Kołodziejczyk – kurator wystaw tutejszego ośrodka. Jedna z wystaw to rzeźby i płaskorzeźby w drzewie, autorstwa pana Lecha Taraszczuka, a druga – wystawa zdjęć pani Marty Wojtowicz, która osobiście spotkała się z klasami i opowiedziała o swoich inspiracjach, ukazanej na zdjęciach przyrodzie i naturze człowieka obcującego z nią.
Uczniowie klas I-szych oprócz poznawania siebie nawzajem mieli możliwość poznać również, godne uwagi, nowe miejsca w bliskim nam otoczeniu i uczestniczyć w szerzej pojętej kulturze.

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
Data : 14 czerwiec 2019
15
16
17
19
20
22
23
24
25
26
Data : 26 czerwiec 2019
27
28
29
30