• e-dziennik
  • moodle
  • quizlet
  • Transedu
Ślubowanie klas pierwszych
         Po okresie zapoznania się z murami naszej szkoły, panującymi w niej zasadami i nauczycielami, a także otrzęsinach nadszedł czas, by nowi, pełni pomysłów i energii pierwszacy stali się pełnoprawnymi uczniami PZS nr 2 im. Piotra Włostowica – nadszedł czas ślubowania. Odbyło się ono 17 października. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele klas drugich, trzecich i czwartych, dyrekcja, wychowawcy i grono pedagogiczne. Dyrektor Janusz Górka pogratulował  pierwszoklasistom i wręczył przewodniczącym klas akty ślubowania. 
Podczas apelu pożegnaliśmy stary Samorząd Uczniowski a powitaliśmy nowy. 
Przewodniczący: Rafał Kuska
Zastępca: Karolina Lesiak
Sekretarz: Joanna Szewczyk
Skarbnik: Oliwia Komorowska
Ślubowanie klas pierwszych wiąże się z Dniem Edukacji Narodowej. W związku z tym prowadząca złożyła najserdeczniejsze życzenia Dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Wszystkich uczniów jeszcze raz serdecznie witamy w naszym gronie i życzymy Wam, abyście przez kolejne lata spędzone w naszej szkole rozwinęli swoje zainteresowania, zawarli trwałe przyjaźnie oraz zdobyli wiedzę i umiejętności, które pozwolą Wam zrealizować zamierzone cele życiowe.

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31